Herbalife Ayrıcalıklı Müşterisi Nasıl olabilirim? - Herbalife Ürünleri | Ümraniye Üsküdar Dudullu Herbalife Siparişi

Herbalife Ayrıcalıklı Müşterisi Nasıl olabilirim?

İçindekiler

  • Herbalife Ayrıcalıklı Müşteri Programı
  • Herbalife Ayrıcalıklı Müşteri Programı Avantajları Nelerdir?
  • Herbalife Ayrıcalıklı Müşteri Olmak İstiyorum
  • Herbalife Ücretsiz Üye Oldum Şimdi Ne Yapmalıyım?
  • Herbalife Ayrıcalıklı Müşteri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

HERBALIFE NUTRITION ÜRÜNLERİNİ ŞİRKET MERKEZİNDEN VE İNDİRİMLİ OLARAK TEMİN ETMEK İÇİN, “AYRICALIKLI MÜŞTERİ PROGRAMINA” ÜCRETSİZ KAYIT OLUP HEMEN SİPARİŞ VEREBİLİRSİNİZ! Herbalife Üyeliğini Nasıl Yapacağım (Ayrıcalıklı Müşteri Kaydı) 

Herbalife Ayrıcalıklı Müşteri programına dahil olmak oldukça basit ve hızlı bir işlemdir, bu sayede tüm ürünlere erişim sağlanır. Satış fiyatı üzerinden yaklaşık %15 ile %35 arasında indirimler kazanarak direk firmadan ürün alma hakkınız olacak.

Herbalife Ayrıcalıklı Müşteri programına dahil olmak oldukça basit ve hızlı bir işlemdir, bu sayede tüm ürünlere erişim sağlanır. Satış fiyatı üzerinden yaklaşık %15 ile %35 arasında indirimler kazanarak direk firmadan ürün alma hakkınız olacak.

Herbalife geliştirdiği online alışveriş sistemi sayesinde aldığınız tüm ürünlerden puan kazanmanızı sağlar ve üyelik tamamen ÜCRETSİZDİR. Telefon, tablet veya bilgisayar her yerden kolayca erişim sağlanabilir

Üye olan müşterilerine düzenlenen kampanyalara erişme hakkınız olur. Herbalife Türkiye bu etkinliklere oldukça önem vermektedir.

Ayrıcalıklı Müşteri Nasıl Olunur?
Hadi o zaman başlayalım!

Gerekli süre: 5 dakika.

4 Adımda Herbalife Ayrıcalıklı Müşteri olun

Üyeliğinizi Oluşturalım

Kişisel Bilgilerin Doldurulması
Açılan Sayfada kişisel bilgilerinizi doldurun. TEBRİKLER artık sizde Herbalife Ayrıcalıklı Müşterisi oldunuz ?

Ayrıcalıklı Müşteri Ne İşe Yarar?
Yukarıdaki adımları tamamladınız ve ayrıcalıklı müşteri olduğunuzda siparişlerinizi indirimli şekilde alırsınız. Her siparişte puanlarınız hesabınızda birikir. Sizlere özel beslenme programları, yemek tarifleri ve kişisel bakım verileri gibi konulara ulaşım sağlayabilirsiniz.

Herbalife ayrıcalıklı müşteri 3 seviyeye ayrılmış durumda.

Bronz seviyesi
Herbalife ürünlerine %15 indirim ile sahip olursunuz
Gümüş seviyesi
1 yıl içerisinde 100 puan biriktirir iseniz, %25 indirim ile almaya hak kazanırsınız.
Altın seviyesi
Son kademede toplamda 1 yıl içerisinde 500 puan biriktirir iseniz, %35 indirim ile alışveriş yapabilirsiniz
Ayrıcalıklı müşteri olmak isterseniz 0541 612 06 54 telefon numarası üzerinden kısa sürece üyeliğinizi aktif edebiliriz. Herbalife yorumlar, öneri ve şikayetlerinizi lütfen bizlere bildirin.

Herbalife ayrıcalıklı müşteri programı, Herbalife’nin tüm ürünlerini, Herbalife müşteri satış fiyatları üzerinden %15 – % 25 -% 35 gibi ciddi indirim kazanarak aracısız bir şekilde firmadan direkt olarak almamıza imkan tanıyan programdır. Ayrıca Herbalife ayrıcalıklı müşteri programına katılmak tamamen ücretsizdir.

Herbalife’ın ayrıcalıklı dünyasına hoşgeldiniz.

Artık Herbalife Ayrıcalıklı Müşteri’siniz ve ürünlere ayrıcalıklı fiyatlar ile ulaşabilirsiniz. Ürün almaya devam ettikçe indirim oranınız hızla değişir ve gün geçtikçe daha fazla indirim hakkı kazanırsınız. Bu Herbalife ürünleri uzun vadede kullanmanıza ve daha fazla sonuç almanıza olanak sağlar.