Herbalife  nedir? Ne değildir? Ürünlerin bir zararı veya yan etkisi varmı? Kullanıcı yorumları - Herbalife Ürünleri | Ümraniye Üsküdar Dudullu Herbalife Siparişi

Herbalife  nedir? Ne değildir? Ürünlerin bir zararı veya yan etkisi varmı? Kullanıcı yorumları

Merhaba Sevgili Dostlar ;

Bu gün sizler Herbalife  nedir? Ne değildir? Ürünlerin bir zararı veya yan etkisi varmı? kullanıcı yorumlarını  kısaca merak ettiğiniz her şeyi cevaplama ya çalışacağım. Bu firma hakkında bilinen bazı yanlış ve doğruları ifade etmeye çalışacağım. Son Dönemlerde TV  kanalların da ve sosyal medya mecralarında karşıma sık, sık çıkmaya başlayan bu firmayı merak ettim, araştırdım. Konu ili ilgili elde ettiğim bilgi ve deyimlerimi, bilgilerimi sizler ile paylaşacağım.

Öncelikle Bilinen aksine bir şey söylemeyerek konuya başlamak istiyorum. Herbalife Bir zayıflama şirketi değildir. Bir beslenme ve kilo kontrol firmasıdır. Kilo kontrol terimini bazılarınız belki ilk-kez duydunuz, bazılarınıza  zayıflama ve kilo verme ile aynı anlama geldiğini düşünmektedir. Aslında kilo verme ve zayıflama ile aynı anlama  gelir demek cümleyi dar bir kalıba sokmak demektir. Kilo kontrol tam olar  kilo yönetimi anlamına gelmektedir. Yani vücuda dengeli besinler vererek kiloyu ideal rakamlara taşımak demektir.

Sadece dengeli besin yeterlimi? dersiniz.  Yetmez. Aynı zamanda yeterince su içmek, yeterince dinlemek ve yeterince hareket ile bedeninizi desteklediğin izden emin olmalıyız. Doğal olarak, Mucize olan bedenimizdir.  Dengeli koşullarda yaşayan beden, Ağırlığını ideal rakamlara taşıyacaktır. Taşımış olduğu gereksiz ağırlığını azaltarak rahat edeceğiniz rakamları göreceksiniz. İşte bu noktada Herbalife Ürünleri sizin bedeninizin ihtiyacı ola besinleri vererek, dengeli beslenmenizi ile bu yolculukta sizlere eşlik etmektedir. Peki bu Herbalife Ürünleri içerisinde besinler nedir? diye  soracak olursanız , Şunu söyleyebilirim içeriği zengin kalorisi optimum düzeyde düşük besin diyebilirim.

Ha şunu da unutmayın kutunun üzerinde tüm değerlere yazmaktadır. Türkiye’nin ilgili bakanlığın yasalarına göre etiketlendirilmektedir. Kutunun üzerinde ne yazarsa içeriğinde o bulunmaktadır. Yada şöyle diyelim İçeriğinde ne varsa kutunun üzerinde o yazmakta. 1980 yılda Beslenme piyasasında da olan bu firma  40 yıllık bir firmadır. Bu açıdan baktığımızda dünyanın en deneyimli firmaları arasında yer almaktadır. Türkiye’miz dede 1998 yılında açına şubesi kesintisiz hizmetini sürdürmektedir. Bu güne kadar binlerce sonuç  alan kullanıcısı ile Türkiye kilo kontrol sektöründe lider olamaya devam etmektedir. H24 serisi ile de sporcu beslenmesi alında boy göstermeye başladı. Zaten Tükiye ye Hizmet vermeye başladığından beri cilt beslenmesi, ürünleri bulunmaktaydı. Yaptığım araştırmalar Herbalife Kullanıcı yorumlarına baktığımızda, Dış beslenme ürünleri yorumları olumlu olmasına rağmen hak etiği ölçüde kullanılmadığı görmekteyiz.

Sanırım bu da Herbalife Üyelerinin odağının iç beslenme konusunda yoğunlaştığı göstermektedir. Herbalife tüketici yorumları genelde, olumlu ancak bazı olumsuz ve negatif yorumlar ile de karşılaştığımızı söyleyebilirim karşılaştığım Herbalife Hakkında ki olumsuz negatif yorumların Aslında Ürünü tüketen kişinin yanlış kullanımı yada tecrübesiz Herbalife danışmanın Herbalife Müşterisini yanış beklentiye sevk etmesinde kaynaklandığını görmekteyiz.

Eski Memnuniyetsizlik yaşayan tüketicileri yeniden Doğru çalışan bir Herbalife Distribütörü ile ürün tüketime başladığında pozitife dönüştüğünü  söylemek oldukça objektif bir durumdur. Herbalife ürünleri bitkisel ürünleri diye bilinenin aksine peynir altı suyu ve süt proteini gibi kaliteli proteinler ile aminoasit çeşitliliği ile desteklenmektedir. Son Dönemlerde en popüler ürünlerinde biri olan vegan protein içerinde tri belend ürünü ile Herbalife yine farkını koyduğunu düşünmekteyim. Gerçekten Aminoasit çeşitliği bir çok beslenme meraklılarının gönlüne taht kurmuştur.

Vegan içeriği zengin bir protein bulmak kolay olmadığını bilmektesiniz ancak Herbalife triblend ile ülkemizdeki bu açığın çözülmesi konusunda desteklerini sunmaktadır. Ürünleri kullanırken bolsu içmelisiniz denilmesi en çok merak edilen konular arasında yer almakta olduğunu  rahatlıkla  söyleyebildim. Su tüketmek dengeli beslenmenin zaten bir parçasıdır.

Herbalife Üyelerinin bu konuda ki ısrarları da bu yüzden olabilir. Onun için Bol su için önerisi altında ekstra bir şey aramak gereksiz diye düşünüyorum. Ürünlerin ayrıca 30 gün para iade garantisi bulunmakta. Aslında buda şirketin ne kadar kendine güvendiğini göstermektedir.

Size önerim işini iyi yapan bir Herbalife üyesi bulup onun ile başlamanız. Yaptığım araştırmalar sonucu denk geldiğim ve ondan ürünleri aldığım ve memnun kaldığım bir Üyesinin bilgilerini aşağıda sizler ile paylaşıyor olacağım. İletişimde olduğunuz Distribütörümüz yoksa  Aşağıda bilgilerini paylaştığım  Üye ile iletişim geçin derim . Selametle.

Herbalife Bağımsız Distribütörü –  Güzide Tekiroğlu

WhatsApp Bilgi & Destek

0541 612 06 54
fityasamurunleri@gmail.com

TELEFON İLE SİPARİŞ VER